im. 6 Brygady Powietrznodesantowej gen. bryg. S. Sosabowskiego

GALERIA 2020/21Dzieci i młodzież z naszej szkoły złożyły życzenia wielkanocne naszym partnerom we wszystkich międzynarodowych projektach Erasmus+ które nasza prowadzi.
Wesołego Alleluja trafiło do dzieci z Hiszpanii, Anglii, Macedonii, Belgii, Estonii, Turcji, Włoch, Łotwy, Portugalii i Grecji. 

 

Życzenia świąteczne od naszych najmłodszych uczniów


 

29 – listopada – teatr


29 listopada – czytanie jak przygoda


22 listopada

Wizyta p. doktor w kl. Ib


 

18 listopada

„Czytanie jak przygoda” w 1 b
„Przeczytaliśmy znane na całym świecie baśnie, które zebrał i napisał w swojej księdze Charles Perrault.  Po przeczytaniu przygotowaliśmy prace plastyczne ilustrujące wybraną bajkę. Mogliśmy również przygotować i wystąpić w kostiumach postaci z bajki, przeobrazić się w ulubionego bohatera. Na zdjęciach widać, jak nam to wspaniale wyszło. W nasz projekt angażują się nasi rodzice. W dni uz lekturą naszym gościem była bibliotekarka szkolna, pani Alicja Będkowska Chuchmacz. Często odwiedzamy bibliotekę szkolną, aby wypożyczyć lub pooglądać książki. Uczniowie klasy 1 b.”


 

17 listopada – nauczanie zdalne trwa…


6 listopada – pierwszoklasiści w bibliotece.


 

12-16 października – Code Week 2020 – Europejski Tydzień Kodowania

 


14 października – Dzień Edukacji Narodowej, ślubowanie uczniów klas I